Ilustrační foto: CC0
Litvínov

Litvínov – Řada soukromých domů, prodejen, ale i skladů v Litvínově je napojena na centrální pult ochrany. Je to pojistka před zloději. Poplachové hlášení v nedávné době přišlo i ze Stavebnin Černý.

Když se do stavebnin, odkud byla přijata poplachová zpráva, strážníci okamžitě vydali, na místě nikoho nezastihli. Kamerový záznam ze stavebnin ale ukázal muže ve výrazném oblečení, který se pohyboval po dvoře. Strážníci jej poznali a vzápětí ho zajistili ve Smetanově ulici. Muž se přiznal, že do stavebnin vlezl. Neodnesl ale nic, protože materiál, pro který si šel, zaměstnanci stavebnin před svým odchodem z práce ze dvora uklidili.

Zloděje strážníci předali Policii ČR.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru