Ilustrační foto: CC0
Litvínov

Litvínov – Na janovském sídlišti mají zase sebou strážníci Městské policie Litvínov další ze zásahů, které jsou pro tuto lokalitu tak typické. Obyčejná rodinná návštěva se tu zvrtla do bitky.

Rušení nočního klidu a rvačka v bytě byly ohlášeny krátce před půlnocí obyvateli domu v Luční ulici. Na místo vyjely hlídky městské policie i Policie ČR. V bytě zjistili policisté vzájemné napadání několika osob, jednalo se o jednu rodinu. Na návštěvu rodiny přišel syn, který se pustil nejprve do hádky s ostatními, a nakonec se vše zvrhlo ve rvačku. Všichni přítomní byli pod vlivem alkoholu. Po uklidnění situace převzala případ k dalšímu řešení Policie ČR.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru