V Okružní ulici v Meziboří přistál vrtulník. Foto: čtenář
Litvínov

Meziboří - Kvůli zdravotním obtížím přistával v sobotu dopoledne vrtulník Letecké záchranné služby Ústeckého kraje v Meziboří.

Helikoptéra dosedla na křižovatce Okružní ulice a Hornické ulice u čerpací stanice pohonných hmot. Policisté příjezdové cesty kvůli přistání stroje uzavřeli.

V Hornické ulici mezitím zasahují zdravotníci u člověka se zdravotními potížemi. Na místě je sanitka i lékař.

Vrtulník vzlétl pět minut před jedenáctou hodinou a provoz byl obnoven.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru