Na mapě je vyznačený prostor, kde se budou těžit rizikové stromy. Zdroj: Lesní správa Litvínov
Litvínov

Litvínovsko – Ve středu 15. listopadu jsou ohlášeny hned dvě akce, které ovlivní dopravu na Mostecku. První omezení bude krátkodobé a ovlivní dopravu z Meziboří do Litvínova. Druhé je spojené s krajským cvičením hasičského sboru a dotkne se komunikace mezi mosteckým jezerem a skládkou Celio i novou silnicí kolem jezera.

„Ve středu 15. listopadu bude omezen provoz na silnici z Litvínova do Meziboří z důvodů rizikové těžby. Doprava bude pozastavena jen na nutnou dobu, kdy se pokácené stromy budou odstraňovat ze silnice. Po té bude v rámci možností obnovena. Počítejte proto se zdržením. Vše bude řízeno příslušníky policie," informuje na sociálních sítích Lesní správa Litvínov.
 
O akci hasičského sboru, do nějž se zapojí hasičské sbory i ze Středočeského a Libereckého kraje, jsme psali ZDE
REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru