Foto: redakce
Litvínov

Litvínov – K dopravní nehodě došlo v hustém dešti po šesté hodině večer v Mostecké ulici v Litvínově poblíž prodejny koberců. Na místě jsou záchranáři a policie. Došlo ke střetu osobního vozu s chodcem.

Záchranné složky včetně nabouraného osobního vozu stojí poblíž přechodu pro chodce, kde je označeno i přesné místo nehody. S ohledem na špatnou viditelnost je situace na místě málo přehledná. Policisté měří brzdné dráhy a zjišťují příčiny a okolnosti nehody. „Třiatřicetiletá řidička v osobním voze srazila na přechodu pro chodce muže ve věku 69 let. Toho odvezli do nemocnice záchranáři," potvrdila policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Tvořte i vy s námi aktuální zpravodajství pro ostatní čtenáře. Máte právě teď informace z provozu na našich silnicích? Zaskočila vás nějaká situace? Nebo jste byli svědky zásahu hasičů či záchranářů? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283. Musíte být autory záběrů a souhlasíte tímto s jejich případným zveřejněním.

Kontaktovat nás můžete také jako dříve do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Ke zprávě stručně napište, co a kde se stalo. Ctíme anonymitu a ochranu soukromí. Pokud si to nebudete výslovně přát, neuvedeme vás jako autory informace. Digitálně rovněž rozostřujeme osoby zachycené na záběrech, stejně jako poznávací značky a další identifikátory.

 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru