Nehoda v Horním Jiřetíně na Vánoce. Foto: HZS Ústeckého kraje
Litvínov

Horní Jiřetín - Hasiči během Štědrého večera likvidovali následky dvou dopravních nehod. Jedna z nich se stala na Mostecku.

V 16:58 hodin byla ohlášena nehoda osobního vozu na Mostecku v Horním Jiřetíně. "Ve voze zůstala zaklíněná jedna osoba, kterou hasiči ze stanice Litvínov vyprostili pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení. Zraněná osoba skončila v péči zdravotnické záchranné služby," uvedl Lukáš Faják z Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje.

V Ústí nad Labem v ulici Tovární hasiči vyprošťovali zraněnou osobu z havarovaného vozu, které narazilo do sloupu trakčního vedení trolejbusů. Nehoda byla ohlášena v 17:30 hodin a na místě zasahovala jednotka hasičů ze stanice Ústí nad Labem. Zraněná osoba skončila v péči zdravotnické záchranky.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru