Kdosi povalil plot a kradl zvířata. Foto: Tomáš Urban
Litvínov

Litvínov - Těžko pochopitelný čin se odehrál přímo na Štědrý večer v Litvínově. V tamním muzeu veteránů a selském dvorečku řádil zloděj.

Zloděj či zloději přestříhali plot, poničili co mohli a ukradli několik zvířat. „Bylo odcizeno 10 králíků belgický obr, český strakáč a zakrslí králíci, 15 slepic hedvábničky, paduánky a normální klasické, ovečka a beránek, 10 papoušků andulky, kakarici, korely," uvedl zakladatel muzea a selského dvorku Tomáš Urban. Nejvíce jej mrzí, že zmizely i dvě bílé fretky, které měl od mala. "Chápu, že to asi někdo bral na maso, ale k čemu jim budou fretky a papoušci?" ptá se Tomáš Urban.

Zvířata nemají žádné speciální znaky, podle kterých by se dala rozpoznat. V případě, že máte poznatky k činu, obraťte se na Policii ČR či na Městskou policii Litvínov.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru