Žena opakovaně ruší své sousedy nadměrným hlukem. Ilustrační foto
Litvínov

Litvínov – Asi jako nadčlověk si připadá žena, která slouží u Armády ČR a se kterou chtěli strážníci Městské policie Litvínov řešit její prohřešky. Hlasitou hudbu si v nočních hodinách pouštěla tato nájemnice bytu v Luční ulici na janovském sídlišti a rušila tím své sousedy.

„Strážníkům žena předložila průkaz člena Armády ČR v hodnosti četař a dále s nimi odmítala situaci řešit, nerespektovala je a hudbu neztišila," popsali situaci strážníci.

K oznámení se připojili také další sousedé, kteří si stěžovali na opakované rušení nočního klidu, což četařka odmítala jakkoliv se strážníky projednat. Celou věc proto správní oddělení Městského úřadu Litvínov předá k řešení nadřízeným četařky.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru