Ilustrační foto
Litvínov

Litvínov – Krást se nemá, to by měli rodiče vštěpovat svým dětem už od narození. Ne každý si to ale vezme k srdci a někteří se neštítí okrást ani své nejbližší, jak potvrzuje případ, který řeší hamerští policisté.

Ti viní 18letého muže, kterému předali sdělení podezření ze spáchání přečinu krádeže. Mladík se nezdráhal okrást svého otce o mnoho tisícovek. Mladík využil důvěřivosti svého táty, který ho požádal o laskavost. Z mobilního telefonu potřeboval rodič odeslat dvě platby, proto svého syna poprosil o pomoc.

„Vše se zdálo být v pořádku až do doby, než šel poškozený po několika dnech vybrat peníze do bankomatu. Tam nevěřil vlastním očím, protože mu chybělo 46 tisíc korun. V bance získal informaci, že finance odešly ve dvou platbách na účet syna,“ popsal případ policejní mluvčí s tím, že syn přestal s otcem komunikovat. Zjistil, že se na vše přišlo a zmohl se akorát na to, aby na účet táty poslal zpět 13 tisíc korun. „Nejen, že asi narušil rodinné vztahy, ale v případě odsouzení hrozí mládenci až dva roky ve vězení,“ dodal mluvčí.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru