Ilustrační snímek
Litvínov

Litvínov – Zloděje na pozemku rodinného domu v Litvínově si všimla náhodná svědkyně. Ta zpozorovala, jak mladý muž ukradl dětské kolo. Proto zavolala strážníky Městské policie Litvínov.

Těm zloděje podrobně popsala. „Pohyb zloděje po janovských ulicích sledovala obsluha kamerového systému, která také nasměrovala své kolegy v terénu,“ informuje Městská policie Litvínov.

Hlídka tak muže s dětským kolem zastavila a začala se vyptávat, kde vzal kolo, které měl u sebe. Mladík nedokázal hodnověrně vysvětlit, odkud kolo pochází. Tvrdil, že ho našel u popelnic. Muže i s kolem strážníci odvedli k rodinnému domu, kde majitel potvrdil, že se kolo ztratilo ze zahrady. Zloděje strážníci předali Policii ČR.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru