ilustrační snímek
Litvínov

Litvínov – Společně s hlídkou Policie ČR řešili strážníci Městské policie Litvínov v Podkrušnohorské ulici agresivního opilého cyklistu. Muž spadl z kola a způsobil si povrchová zranění.

Cyklista policisty nejprve častoval vulgárními výrazy, pak se rozhodl z místa utéct. Strážníci muže dostihli a nasadili mu pouta. „Teprve pak se cyklista uklidnil a za své chování se omluvil. Na místo zatím dorazili záchranáři a muže ošetřili,“ popsali dění strážníci. Dál případ řešila Policie ČR ve své kompetenci.

Městská policie se zaměřuje na účastníky silničního provozu, ať už se vedou v autě, nebo musí jet tzv. na vlastní pohon. Uprostřed noci si hlídka všimla dvou cyklistů, kteří vyjížděli z Čapkovy ulice bez osvětlení. Cyklisty chtěli standardním způsobem zastavit, ale jeden muž začal před strážníky ujíždět. Měl k tomu zřejmý důvod. Když cyklistu strážníci dostihli a zadrželi, ukázalo se, že se jedná o celostátně hledaného muže, na kterého byl vydán zatykač. Muže proto strážníci předali Policii ČR.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru