Ilustrační foto: CC0
Litvínov

Litvínov – Různorodé zásahy mají strážníci Městské policie Litvínov spojené s užíváním nadměrného množství alkoholu. Někdy musí klidnit hlasité projevy na ulici, jindy pomoci opilcům ze země a nedávno zasahovali i u nahlášeného napadení. Bohužel nechybí ani výjezdy, při nichž se řeší požívání alkoholu nezletilými. 

Jak to bylo s uvedeným napadením? „Strážníky zavolal muž, který měl strach ze své partnerky. Uvedl, že ho přítelkyně napadla," uvedla Městská policie Litvínov. Strážníci v místě bydliště vyslechli jak napadeného muže, tak i jeho partnerku. Ta vysvětlila, že se muž vrátil domů opilý, dělal rachot a vzbudil děti. A tak mu dala facku. Strážníci domácí hádku uklidnili.

Zatímco v případě tohoto páru bude v domácnosti pravděpodobně již klid, na pořádný malér si zadělaly tři šestnáctileté dívky, které zastihli strážníci po půlnoci v Seifertově ulici. Dívky byly hlučné a i další chování svědčilo o tom, že jsou pod vlivem alkoholu. „To se při kontrole také potvrdilo. Strážníci všechny tři mladistvé předali zákonným zástupcům a o případu informovali sociální pracovníky," potvrdila městská policie.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru