Ilustrační foto: CC0
Litvínov

Meziboří – Od středy 10. července se uzavírá Knihovna Meziboří. Budova totiž projde rekonstrukcí, při níž bude vyměněna například elektroinstalace. Zatím není jasné, jak dlouho bude knihovna mimo provoz. Knihovnice proto nabádali čtenáře, aby si na léto vypůjčili více knih.

Výpůjční doba je automaticky prodloužena po celou dobu uzavření knihovny, čtenáři se tak nemusí bát, že by knihy neodevzdali v termínu. „Naše čtenáře jsme upozorňovali dopředu, informaci dostali i prostřednictvím systému Munipolis, snad jsme udělali vše pro to, aby všichni měli dostatek čtení na léto," potvrdila knihovnice Zorka Felixová.

Zatím není jisté, zda se knihovna otevře například za měsíc, nebo později. „Požádali jsme, aby se první práce provedly přímo v knihovně a pak až ve zbylých částech budovy, abychom mohli být našim čtenářům k dispozici, jakmile to bude možné," dodala Zorka Felixová a popřála všem čtenářům krásné léto.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru