Ve středu v poledne odváželi pracovníci Technických služeb Litvínov z hřiště v Zámeckém parku poslední zbytky herních prvků. Foto: jip
Litvínov

Litvínov – Dětské hřiště v Zámeckém parku prochází obnovou. V těchto dnech odstraňují pracovníci Technických služeb Litvínov původní herní prvky připraví dopadové plochy. Za dva týdny přijede na hřiště pracovat specializovaná firma. 

„Nyní se odstraňuje stávající vybavení. Během dvou týdnů přijedou do Litvínova pracovníci pražské společnosti Colmex s.r.o., která vyhrála veřejnou zakázku na obnovu tohoto hřiště. Některé prvky projdou obnovou, některé budou doplněny zcela nové. Cena hřiště je necelý 1 milion korun bez DPH," uvedl mluvčí města Petr Lenc.

Vše má být hotovo do konce listopadu. 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru