Litvínov – Pracovníci janovského domova sociálních služeb se během voleb v odpoledních hodinách obrátili na Městskou policii Litvínov se žádostí o pomoc při hledání pohřešovaného klienta. Ten odešel z areálu ve chvíli, kdy byla brána otevřená, protože byly přivezeny volební urny.
Senior odešel nedostatečně oblečený. „Obsluha kamerového systému v záznamu vysledovala odchod seniora ze zařízení a postupně monitorovala jeho cestu až na litvínovské autobusové nádraží. Tady seniora sledovali, jak nastupuje do autobusu směrem Duchcov," informují o události strážníci.
Poznatky předali Policii ČR, která po seniorovi okamžitě začala pátrat. Zcela podchlazeného muže, který byl vzhledem ke svému stavu v ohrožení života, našli policisté díky dobré práci obsluhy kamerového systému ve tři hodiny ráno na zastávce v Duchcově.




