Pořídil si mobil na úvěr, ale lhal do smlouvy. Teď má na krku podvod
Ilustrační foto
Litvínov

Litvínov - Litvínovští policisté odhalili muže, který se měl dopustit úvěrového podvodu. Chtěl totiž telefon, za který nehodlal platit.

Muž ve věku 34 let z obce na Litvínovsku uzavřel v jedné prodejně s elektrospotřebiči úvěrovou smlouvu na odběr zboží ve výši pět tisíc korun. Při uzavírání smlouvy uvedl nepravdivé údaje o svém zaměstnání i o výši příjmu. "Za úvěr se pořídil mobilní telefon a z úvěru uhradil zatím jen jednu splátku a poté již neplatil. Poškozené společnosti způsobil škodu ve výši 4 150 korun," vypočítala mluvčí mostecké policie Ludmila Světláková.

Policisté obvodního oddělení v Litvínově muži sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu úvěrového podvodu.

 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru