Host restaurace si stěžoval v Litvínově na kouření, dalším lidem vadilo rušení nočního klidu
Městská policie Litvínov. Ilustrační foto
Litvínov

Litvínov - Opakovaně vyjížděli strážníci do restaurací v Litvínově. V jednom případě museli řešit kouření, jindy zase rušení nočního klidu.

Nejprve řešili kouření v restauraci U nás. Na kouření si stěžoval jeden z hostů. Na místě strážníci zastihli s cigaretou jen jednu ženu. Tu upozornili na nezákonné počínání a celou věc řešili domluvou.

Kvůli rušení nočního klidu vyjížděli do restaurace U Dvou sester. Tady napomenuli obsluhu, která ztišila hudbu a zavřela okna. Podruhé vyjížděli strážníci řešit rušení nočního klidu do ulice Albrechtické, kde v jednom bytě probíhala oslava narozenin. I tady strážníci vysvětlili, že hudbou jsou rušeni sousedé.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru