V Mostě a Litvínově se už nebude topit. Teplárna právě oznámila, kdy se tak stane
Ilustrační foto
Most

Mostecko - Po dohodě s hlavními odběrateli přeruší zítra, tj. v pátek 31. května, společnost United Energy a Severočeská teplárenská dodávky tepla pro města Most a Litvínov.

Termín ukončení topné sezóny v letošním roce koresponduje s oficiálním termínem uvedeným ve vyhlášce Ministerstva průmyslu a obchodu.

„Topná sezóna v loňském roce byla v obou městech ukončena z důvodu příznivých klimatických podmínek již 11. května, tedy o 20 dní dříve. Abychom přerušili dodávky tepla až v oficiálním termínu ukončení topné sezóny případně ještě déle, to se nestalo již několik let. Naposledy v roce 2015, kdy jsme topnou sezónu s konečnou platností ukončili až 1. června,“ sdělil Petr Horák, ředitel společnosti Severočeská teplárenská.

V případě opětovného poklesu venkovních teplot je teplárenská společnost, na základě žádosti odběratelů, kdykoliv připravena dodávky tepla opět obnovit.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru