VIDEO: Novinky u jezera Most: Naveze se drobnější štěrk a půjčovat se budou lehátka
Jezero Most. Foto: Oldřich Hájek
Most

Most - Město Most dál pokračuje na vylepšování prostoru hlavních pláží jezera Most. A vyslyšelo i připomínky některých návštěvníků.

„Řešíme poznatky návštěvníků na jezeře Most. Je to první sezóna, musíme to tak všichni brát. V této věci se město snaží vylepšit vstup do pláží. Budeme to řešit v příštích týdnech a měsících tím, že navezeme drobnější štěrk,“ uvádí náměstek primátora Marek Hrvol. To umožní ještě pohodlnější přístup do vody.

https://www.youtube.com/watch?v=dg-cECCvO_w

Nejviditelnější změnou posledních dnů je umístění nových stánků a zázemí poblíž velkého parkoviště. „Je možné se pochlubit otevřením stánků, které fungují ve zkušebním provozu, včetně toalet. Nyní se dolaďují podklady k tomu, aby mohly být otevřeny naplno,“ říká primátor Jan Paparega.

Zakoupené občerstvení a nápoje si můžete dát třeba na terase nebo rovnou na střeše. Pokud budete chtít mít u vody více pohodlí, proti vratné záloze budou na spodní etáži pláží připravená přenosná lehátka.
U silnice k jezeru pokračují také stavební práce. Buduje se tam veřejné osvětlení.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru