Tragédie u Braňan! V havarovaném autě zemřel člověk
Foto: HZS Ústeckého kraje
Most

Mostecko - V půl čtvrté odpoledne ve čtvrtek vyjeli hasiči ze stanice Most a Braňany k dopravní nehodě osobního vozidla u obce Braňany na Mostecku.

"Hasiči z havarovaného vozidla vyprostili jednu osobu a poskytovali jí předlékařskou první pomoc, ta ale bohužel utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje.

Hasiči dále provedli protipožární opatření a úklid po dopravní nehodě. Na místě zasahovala také pozemní a letecká záchranná služba a Policie ČR.

Ve čtvrtek jde o třetí havárii, o které jsme informovali. Dopoledne na náledí v Bylanech havaroval osobák s nákladním autem. Kolem poledne se potom stala nehoda osobního a dodávkového vozu v Litvínově.

edeniky 1357

Foto: HZS Ústeckého kraje

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru