Strážníci zajistili pět hledaných lidí. Nejmladší se pokusil o útěk, ale pak to sám vzdal
Foto: MP Most
Most

Most - V ranních hodinách strážníci mostecké městské policie prováděli hlídkovou činnost na třídě Budovatelů, kde si všimli u bloku 93 muže, o kterém věděli, že po něm pátrá Policie ČR.

Další osobu v celostátním pátrání strážníci zajistili při kontrole budovy nádražní haly. U bočního vchodu si všimli dvou mladistvých osob, z nichž jedna se po spatření hlídky strážníků dala na útěk. Sedmnáctiletých chlapec následně uposlechl výzvy strážníků, aby zastavil, a doznal se, že utekl z výchovného ústavu.

Dalšího muže, po kterém pátrala policie, strážníci zajistili po půlnoci v ulici J. Skupy. Další osobu v celostátním pátrání zajistila pěší hlídka strážníků na třídě Budovatelů. Poslední hledanou osobu strážníci zajistili při hlídkové činnosti v ulici K. H. Borovského.

U všech hledaných osob strážníci nejprve provedli bezpečnostní prohlídku, zda u sebe nemají zbraň, a poté je převezli na Policii ČR a předali policistům k dalším úkonům.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru