Poznáváte lidi na videu? Jsou to pro policii důležití svědci
Policie potřebuje mluvit s těmito muži kvůli svědectví. Foto: PČR
Most

Teplicko – Krajští kriminalisté prověřují násilný trestný čin, ke kterému došlo v neděli 13. srpna 2023 v době od 03:25 hod. v Teplicích - Trnovanech, ul. Jana Koziny před budovou zábavního podniku Luna.

V souvislosti s tímto případem krajští kriminalisté žádají veřejnost o spolupráci při pátrání po možných svědcích této události. Jedná se o osoby na záběrech a fotografiích.

svědci 4

svědci 2

svědci 3

 

„Žádáme osoby, které se na kamerovém záznamu poznaly, nebo další svědky, kteří se v inkriminované době pohybovali na místě činu a v jeho okolí a mohli by k případu sdělit jakékoliv relevantní informace, aby se s tímto svědectvím obrátili na linku 158 nebo na nejbližší služebnu Policie České republiky. Všechny takto získané informace a poznatky mohou kriminalistům významným způsobem přispět k objasnění skutku. Děkujeme za spolupráci," vyzývá svědky policejní mluvčí Kamil Marek.

Policie taktéž zveřejnila video, kde se mohou dotyční poznat. 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru