Žena s přítelem popíjeli alkohol v noci u silnice. U sebe měli teprve pětiměsíční dítě
Ilustrační foto: CC0
Most

Litvínov - Na muže a ženu, kteří půl hodiny po půlnoci vysedávali u silnice v Janově a sebou měli kojence, upozornil strážníky náhodný řidič.

Na místě hlídka zastihla matku s pětiměsíčním kojencem a jejího partnera. Dospělí byli pod vlivem alkoholu. Muž více, žena byla schopna postarat se o dítě. Strážníci oběma doporučili, aby šli s dítětem domů. Kontaktovali sociální pracovnici, ale vzhledem k tomu, že byla matka schopna péče o dítě, nehrozilo, že by dítě strádalo. Přesto dvojici na cestě domů sledovala obsluha kamerového sytému, aby bylo jisté, že rodiče s dítětem dorazili do bytu bez úhony a o kojence je postaráno.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru