Cizinka se skrývala před spravedlností. Jenže nabourala cizí auto
Ilustrační foto
Most

Most – Úterního večera vyjížděla hlídka hamerský policistů k oznámenému poškození vozidla. Neznámá žena měla dveřmi svého automobilu vrazit do jiného zaparkovaného vozu. Z místa pak odešla.

Policisté řidičku dohledali v přilehlém místě bydliště. Ta se zprvu vydávala za její sestru. Ovšem důkladnou lustrací osoby hlídka zjistila, že cizinka neříká pravdu. Ihned vyšlo najevo proč. Okresní soud v Chomutově vydal v červenci na ženu příkaz k zatčení. „Podle informačního systému se obžalovaná vyhýbala hlavnímu soudnímu řízení. Policisté ženu zatkli a převezli do cely. Následující den byla převezena k chomutovskému soudu," uvedl k případu policejní mluvčí Václav Krieger.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru