Žena se chtěla vyhnout vězení, zadělala si ale na další problém. Za mříže jí doprovodili policisté
Ilustrační foto
Most

Most - U Okresního soudu v Ústí nad Labem odsouzena, výzvu k nastoupení výkonu trestu do vlastních rukou převzala, do věznice se už ale nedostavila. Tím se úmyslně a bez zjevného závažného důvodu vyhýbala nástupu trestu odnětí svobody a zavařila si tak na další problém. V mostecké ulici Růžová policisté 31letou ženu zadrželi a předali pracovníkům věznice, kde už měla být.

"Nerespektováním soudního rozhodnutí opět porušila zákon a od vyšetřovatelky si převzala sdělení obvinění ze spáchání trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Brzy se tak k soudu vrátí a může si vyslechnout další až dvouletý trest," uvedl policejní mluvčí Václav Krieger.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru