Policisté pátrají po ženě z Ústeckého kraje. Matka s nemocným miminkem nechodí k lékaři
Foto: Policie ČR
Most

Kladno/Ústí nad Labem - Kladenští kriminalisté vyhlásili pátrání po 28leté ženě, matce 2měsíčního Danečka, která má se synem docházet na pravidelné kontroly k lékaři, kvůli jeho zdravotním komplikacím. Nyní se ale k lékaři nedostavila, je nedostupná na mobilním telefonu a nezdržuje se na žádné z kontaktních adres.

Podrobné informace k pátrací relaci. (V případě, že není odkaz aktivní, bylo pátrání odvoláno)

Kladenští kriminalisté, na základě rozhodnutí Okresního státního zastupitelství v Kladně o předchozím souhlasu k zadržení, vyhlásili pátrání po 28leté Dominice Rožánkové a jejím 2měsíčním synovi Danečkovi. Žena se má se synem pravidelně, každý měsíc, dostavovat na lékařské kontroly, a to z důvodu zdravotních komplikací, kterými dítě trpí. Nicméně na poslední kontrolu se žena, která byla naposledy se synem umístěna v Dětském centru v Kladně, nedostavila a nevrátila se ani do zmíněného dětského centra. Matka je uživatelkou omamných a psychotropních látek, nemá stabilní zázemí pro výchovu svého syna a nyní je nekontaktní. Do současné doby kriminalisté prověřili všechny adresy, které žena uvedla a na kterých by se měla zdržovat, nicméně ani na jedné z adres není kontaktní. Rovněž není kontaktní ani na mobilním telefonu. Bohužel nemáme k dispozici žádnou fotografii 2měsíčního chlapce, případně fotografii jeho kočárku, nicméně matka je snědší pleti, je asi 160 – 165 cm vysoká, hubené postavy, má delší tmavé vlasy a hnědé oči. Pokud Dominiku Rožánkovou a jejího malého syna Dana Rožánka uvidíte, nebo víte, kde by se v současné době mohli zdržovat, neprodleně prosím kontaktujte policisty na lince 158. Je důležité, aby se kojenci dostalo potřebné lékařské péče.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru