Chcete v životě nastartovat skutečnou změnu? Zapojte se do seberozvojového programu pro ženy v Mostě
Jednotlivé bloky se konají od 21. září 2023 vždy ve čtvrtek od 14:00 do 17:00
Most

Most - Cítíte, že potřebujete udělat zásadní změnu a posunout se v životě dál? Chybí vám motivace, sebejistota či máte dojem, že děláte špatná rozhodnutí?  Program TheBridge organizace WOMEN FOR WOMEN, o.p.s. (W4W) může být odrazovým můstkem právě pro vás.

Program realizuje pobočka W4W v Mostě a zahrnuje celkem 24 hodin seberozvojového vzdělání rozdělených do 8 setkání. Cena programu TheBridge je pouze 950 Kč. 

Během setkání budeme sdílet pocity a názory v uzavřené bezpečné skupině čítající nejvíce 9 účastnic, vše pod vedením zkušené lektorky Mgr. Barbora Machová. Věnovat se budeme především těmto tématům: Stanovení osobních cílů, nastavení životních priorit, získání sebejistoty, uvědomění vlastních schopností a dovedností či zvládání stresu.

Jednotlivé bloky se konají od 21. září 2023 vždy ve čtvrtek od 14:00 do 17:00. První setkání je nezávazné. Účast je možná i v případě, že je nutné hlídat děti. Ty mohou strávit čas s naší milou učitelkou, která s dětmi může tvořit, doučovat angličtinu či procvičovat grafomotoriku v naší krásné herně.

Pro více informací kontaktujte Ing. Michaelu Hostašovou, DiS. (tel. 703 458 407, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru