Z popelnice se ozývaly prapodivné zvuky. Ukrývala běžící erotickou pomůcku
Foto: čtenář
Most

Most - Z popelnice v ulici Jaroslava Haška u bloku 514 v Mostě se v pátek 1. září v odpoledních hodinách ozývaly prapodivné zvuky. Redakci na to upozornil jeden ze čtenářů. Oznamovatel si zprvu myslel, že v ní hoří baterie. Zvuky zaujaly i kolemjdoucí a v okolí si hrály děti, tak pro jistotu zavolal městskou policii.

Na místo za chvíli dorazila motohlídka strážníků. Po chvíli prozkoumávání byl původce znám. Zvuky dělal uvnitř popelnice zapnutý vibrátor. Strážníci zásah ukončili s úsměvem na rtech.

0109vibratorkz1

Toto byl původce podivných zvuků, které vycházely z popelnice. Foto: čtenář

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Povedlo se vám zachytit nějakou kuriozitu? Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru