Ohňostroj - hezká tradice, nebo přežitek? Město se ptá obyvatel, zda si ho přejí
OHŇOSTROJ NA HNĚVÍNĚ. FOTO: E-MOSTECKO.CZ
Most

Most - Od prvního zářijového dne je na mobilním rozhlasu zveřejněná anketa týkající se silvestrovského ohňostroje. Město se v ní svých občanů ptá, zda si ohňostroj přejí.

Anketa je zveřejněna i prostřednictvím Mobilního rozhlasu (ZDE), Facebooku města a v tištěné podobě v Mosteckých listech. Vyjádřit se můžete do 15. září.

Pokud využijete k vyjádření svého názoru anketní lístek z Mosteckých listů, vhoďte jej prosím nejpozději do 15. 9. do schránky umístěné v informační recepci v přízemí magistrátu, nebo jej do uvedeného data naskenujte a pošlete mailem na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru