Uplynulo 15 let od chladnokrevné vraždy policisty Romana Jedličky. Kolegové na něj nezapomněli
Pomník Romana Jedličky je plný květin ze včerejší pietní akce. Foto: PČR
Most

Chomutov – V ulici Palackého se v neděli uskutečnil vzpomínkový akt. Policisté, přátelé a příbuzní se sešli u místa, kde před 15 lety vyhasl život policisty Romana Jedličky.

„V neděli 3. září uplynulo již 15 let od chvíle, kdy v centru Chomutova několikanásobný vrah Roman Postl zastřelil našeho kolegu, podpraporčíka Romana Jedličku. Statečného policistu, který zemřel ve službě při pronásledování vraha, si v neděli dopoledne přišli kromě jeho příbuzných a přátel připomenout také policisté chomutovského územního odboru, včetně ředitele plk. Mgr. Martina Přibyla. Pietní akt se tradičně konal na místě tragické události v ulici Palackého, kde byly k Romanově pomníčku položeny kytice," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Na případ zavzpomínal již v srpnu také ředitel Nadace policistů a hasičů – vzájemná pomoc Vlastimil Kašpar. Právě tato organizace se snaží o podporu pozůstalých, hlavně dětí, které přijdou o své rodiče v průběhu výkonu povolání. Více si můžete přečíst ZDE.

 

Jedlička vzpomínka

Jedlička pieta

jedlička titulní

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru