Zloděj si pro svůj úlovek vybral netradiční schovku. I tak byl odhalen
Ukryté zboží pod kalhotami neuniklo pozornosti prodavačky. Ilustrační foto
Most

Most – Někdo šel první zářijové pondělí do školy, jiný šel v ranních hodinách nakupovat za pět prstů. Muž z Litvínovska ve věku 48 let vstoupil do obchodu v centru Mostu již s nekalým úmyslem a zřejmě dobře promyšlenou strategií, kam zboží uschovat.

Na prodejní ploše tento zákazník obhlédl okolí a pak šel do akce. „Nejspíš se potřeboval oholit. Tři balení žiletek si strčil do spodního prádla a doufal, že tam je nikdo nenajde. Za pokladnami byl prodavačkou odhalen a ta ihned přivolala policii," uvedl policejní mluvčí Václav Krieger.

Muž tak musel žiletky z trenek vyskládat na stůl a policejním vozem se svézt na stanici. „Jak se ukázalo, tento druh nákupu nepraktikoval Litvínovan poprvé. Minulý rok se vrátil z téměř dvouletého vězení, kam ho za majetkové skutky poslal Okresní soud v Chomutově," dodal policejní mluvčí.

Na obvodním oddělení si zadržený převzal sdělení podezření ze spáchání přečinu krádeže. Za to se může v případě odsouzení za mříže vrátit na další tři roky.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru