AKTUÁLNĚ: Centrem města problikávají majáky, zasahují tu všechny záchranné složky
Foto: čtenář
Most

Most - V neděli 17. září ve večerních hodinách vyjížděla jednotka mosteckých hasičů do ulice Maxe Švabinského v centru Mostu. 

Hasiči vyjížděli otevírat byt. Na místě je v tuto chvíli i zdravotnická záchranná služba a Policie ČR. Hasiči z domu vynesli osobu na nosítkách. Ulice Maxe Švabinského je od střední školy v ulici Zdeňka Fibicha po křižovatku s ulicí Jaroslava Vrchlického neprůjezdná. 

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 739 377 803, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru