Lidská hyena okradla mladíka, který omdlel a upadl. Dopadli ho díky živému vysílání
K události mělo dojít mezi vlakovým a bývalým autobusovým nádražím v Mostě
Most

Most - Mostecká vyšetřovatelka zahájila trestní stíhání 25letého muže ze spáchání přečinu krádeže. Ten se o prázdninách dopustil opravdové nelidskosti. Ve večerních hodinách využil nevolnosti mladíka, který mezi vlakovým a bývalým autobusovým nádraží omdlel a upadl na chodník.

Obviněný se zachoval jako hyena. Prý se mládenci snažil pomoci. Ta ale vypadala tak, že místo toho měl ležícímu muži odcizit mobilní telefon i se sluchátky. S odcizenými věcmi za 22 tisíc korun pak odešel. Mladíka po chvíli našla pracovnice ostrahy nádraží a přivolala odbornou pomoc. Poškozený v tu dobu streamoval na jedné ze sociálních sítí. Policisté zajistili živě vysílané video, na kterém byl stíhaný zachycen, i další důkazní materiál. Kriminalisté tak zjistili, kde je pravda.

"Vyšlo také najevo, že Mostečan v minulosti už kradl. Okresním soudem byl totiž dvakrát za majetkové delikty potrestán. To stíhanému při rozhodování o dalším případném trestu rozhodně nepřilepší. V případě uznání viny mu hrozí až tříletý pobyt ve vězení," uvedl policejní mluvčí Václav Krieger.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru