Část parku Boheminium zachvátil nad ránem požár. Park nicméně hlásí: Máme otevřeno!
Ze stánku s občerstvením zbyly jen ohořelé trosky. Foto: HZS Karlovarského kraje
Most

Mariánské Lázně – Ve druhé turisticky nejnavštěvovanější lokalitě Karlovarského kraje ve čtvrtek brzy ráno zasahovali hasiči. Hořelo v parku miniatur Boheminium, jehož posledním přírůstkem je pražský Vyšehrad.

„Krátce po půl páté ráno jsme vyjížděli k hlášenému požáru stánku s občerstvením v oblíbeném parku miniatur v Mariánských Lázních. Oheň dřevěný stánek zcela zničil, na místě zasahovalo šest jednotek hasičů, příčina a výše škody je v šetření," uvedl Hasičský záchranný sbor Karlovarského kraje na sociálních sítích.

Návštěvníci oblíbené atrakce se nicméně nemusí obávat, že by se to dotklo provozu parku. „Máme otevřeno bez omezení už dnes, samozřejmě s tím, že ze dvou stánků s občerstvením nám zůstal jen jeden," uvedl provozovatel.

 

bohemium stánek 2

Požár v parku vypukl ještě za tmy. Foto: HZS Ústeckého kraje

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru