AKTUÁLNĚ: Záchranáři zasahují u dvou dopravních nehod. Na čtyřproudovce opět vůz v protisměru
Ilustrační foto
Most

Most – Jen pár minut po sobě dostali policisté hlášení o dopravních nehodách na území Mostu. Při jedné se srazily dva vozy na silnici I/13 ve směru od Mostu na Litvínov. Při druhé havaroval autobus, který se srazil s osobním vozem v ulici Slovenského národního povstání u zastávky MHD Autodrom.

„Těsně před 13. hodinou nám byla nahlášena nehoda dvou osobních vozů na silnici I/13 v prostoru pod uzavřeným mostem. Na místě jsou složky záchranného systému. S opatrností je provoz ve směru na Litvínov možný pravým jízdním pruhem," uvedl policejní mluvčí Václav Krieger. Jeden z havarovaných vozů jel po této silnici v protisměru.

K druhé nehodě došlo ve 13.15 hod. „K jednomu cestujícímu z autobusu museli být přivoláni zdravotníci," uvedl Krieger k této dopravní nehodě, při níž se srazil autobus s osobním vozem.

 

Tvořte i vy s námi aktuální zpravodajství pro ostatní čtenáře. Máte právě teď informace z provozu na našich silnicích? Zaskočila vás nějaká situace? Nebo jste byli svědky zásahu hasičů či záchranářů? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283. Musíte být autory záběrů a souhlasíte tímto s jejich případným zveřejněním.

Kontaktovat nás můžete také jako dříve do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Ke zprávě stručně napište, co a kde se stalo. Ctíme anonymitu a ochranu soukromí. Pokud si to nebudete výslovně přát, neuvedeme vás jako autory informace. Digitálně rovněž rozostřujeme osoby zachycené na záběrech, stejně jako poznávací značky a další identifikátory.

 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru