Přeložka u Hořoviček je již zprovozněna. Foto: ŘSD Karlovarský kraj
Most

Karlovarský/Ústecký kraj  – Na stavbě nového dálničního úseku D6 u Hořoviček zprovoznilo v pondělí Ředitelství silnic a dálnic obousměrnou přeložku silnice I/27 ve směru od Žatce k silnici I/6 o délce cca 370 metrů.

 

„Na stavbě dále například sanujeme podloží hlavní trasy, vrtáme vertikálních dreny v hloubce zhruba 8 metrů, které mají za cíl odvést vodu z hloubky k povrchu terénu a urychlují tak sedání násypu. Intezivně také pokračuje výstavba mostu přes silnici do Bukova," píše ŘSD.

Stavbu dálnice D6 Hořovičky o délce 5,2 km s předpokládanou cenou 1,9 mld. Kč plánuje ŘSD zprovoznit v roce 2025. Zhotovitelem stavby je Berger Bohemia a.s., Eurovia CS, a.s. a Stavby mostů a.s.

 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru