Foto: město Most
Most

Most, Litvínov – V době blížícího se svátku Památky zesnulých se počítá s vyšší návštěvností městských hřbitovů. Připravují se na to jak v Mostě, tak v Litvínově. Na pořádek, ale i dopravu budou po několik dnů dohlížet strážníci městské policie.

V Litvínově u hřbitova bude přechodným značením snížena nejvyšší povolená rychlost. „Strážníci budou řídit dopravu u hřbitova už od tohoto víkendu. Předpokládáme, že tam budou do čtvrtka či pátku, a to podle návštěvnosti hřbitova," potvrdil každoroční praxi velitel Městské policie Litvínov Martin Klika. 

Od soboty 28. října do neděle 5. listopadu bude městský hřbitov zpřístupněn denně od 7 do 20 hodin.

V Mostě budou u hřbitovů nasazeny jak pěší hlídky strážníků a asistentů prevence kriminality, tak motohlídky. „V nejvíce exponovaných dnech pak bude na městském hřbitově zajištěna nepřetržitá 24 hodinová ostraha," uvedla mluvčí města Klára Vydrová.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru