Logo DÚK
Most

Most, Chomutov – V posledních týdnech se mezi cestujícími linkovou a městskou hromadnou dopravou začaly objevovat falešné časové jízdenky.

Jedná se o časové papírové jízdenky tarifu Dopravy Ústeckého kraje na relaci/trasu z tarifní zóny Most do tarifní zóny Chomutov se základním/obyčejným tarifem a s platností na 30 dní. Na jízdenkách je chybně uvedena cena a na rubové straně jízdenek chybí ochranné prvky (jsou pouze bílé).

„Upozorňujeme cestující, že všechny zadržené jízdenky jsou předávány Policii České republiky i s údaji o cestujících, kteří se s nimi prokazují. Doporučujeme proto cestujícím nákup všech jízdenek pouze na určených prodejních místech," varuje cestující dopravně technický náměstek Dopravního podniku měst Mostu a Litvínova Vladimír Šefr.

 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru