Foto: Policie ČR
Most

Ústecký kraj - V souvislosti s pátráním po neznámé osobě žádají němečtí policisté o pomoc české sdělovací prostředky a širokou veřejnost.

„Policisté z Policejního ředitelství v Drážďanech pátrají po osobě, která je podezřelá z několika násilných trestných činů, ke kterým mělo dojít v Drážďanech. Dle přiložených fotografií se jedná o muže se zdánlivě mladistvým vzhledem, vysokého zhruba 170 cm, štíhlé až hubené postavy," uvedl policejní mluvčí Kamil Marek.

Další informace k neznámé osobě naleznete ZDE.

„Jakékoli informace o pohybu či pobytu hledané osoby sdělte na kterékoli policejní služebně nebo na lince 158. Pátrání potrvá po dobu, kdy je osoba zveřejněna pod výše uvedeným internetovým odkazem rubriky. V případě, že osobu nenaleznete v databázi hledaných osob pod výše uvedeným internetovým odkazem, je pátrání po osobě odvoláno," dodal mluvčí.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru