Foto: Policie ČR
Most

Krupka – Krupští policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po totožnosti muže, který by mohl přispět svou svědeckou výpovědí k objasnění případu ze 17. listopadu 2023.

„Tehdy neznámý pachatel překonal oplocení o výšce 175 cm a vnikl na pozemek u rodinného domu v ulici Letná v Krupce. Následně z přístřešku odcizil nosič kol v hodnotě 8 500 korun. Policisté věc šetří pro podezření z trestného činu porušování domovní svobody. V případě jakéhokoliv poznatku k osobě na fotografii, kontaktujte linku 158, nebo přímo krupské policisty na lince 974 440 500," žádá veřejnost policejní mluvčí Ilona Gazdošová.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru