Foto: město Žatec
Most

Žatec – Po třinácti letech fungování přestaly letos sloužit displeje na Chmelovém majáku. Svíticí ukazatele data a teploty proto dočasně nefungují, ale výměna displejů už je připravena.

Výměnu řešil Chrám Chmele a Piva už od letošního jara, ale podle ředitele chrámu Jaroslava Špičky nešlo o jednoduchou záležitost, protože jde o atypické zařízení. Není tedy mnoho firem, které výměnu provádí. Chrámu se jich nakonec několik podařilo najít a po vypsání zakázky malého rozsahu byl v soutěži vybrán dodavatel. Ten displeje objednal, ale muselo se čekat dva měsíce na dodání. „Nyní jsou skladem, ale klimatické podmínky zatím nedovolují instalaci. Jakmile to půjde, bude Maják osazen novými panely a bude opět funkční,“ ujistil Jaroslav Špička.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru