Parkoviště v Albrechtické původně spravovaly Technické služby města Mostu. Foto: redakce
Most

Most – Od nového roku zaplatí motoristé za pronájem místa na hlídaných parkovištích v majetku města všude stejnou cenu. Doposud jsou ceny rozdílné. Bylo to dáno tím, že některá spravovaly Technické služby města Mostu, další Městská policie Most.

Nově jsou všechna parkoviště ve správě mosteckých strážníků, logicky bude od 1. ledna 2024 všude jednotná cena, a to 650 korun za měsíc. „Pouze na krytém parkoviště v ulici Václava Řezáče je stanovena cena za dlouhodobé stání na 1200 korun," doplnil primátor Mostu Marek Hrvol.

Hlídaná parkoviště mají Mostečané k dispozici v ulicích Františka Halase, Pionýrů, Josefa Ševčíka, několik v ulici Okružní, 1. máje, Jana Zajíce, Františka Kmocha, v Albrechtické, U Parku, v Topolové a Josefa Suka. A k tomu již zmiňované kryté parkoviště v ulici Václava Řezáče.

 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru