Ilustrační foto: CC0
Most

Teplicko – Okrást 73letou stařenku se neštítil 42letý muž z Teplic. V pravé poledne k ní přistoupil zezadu v okamžiku, kdy chtěla vstoupit do vchodu panelového domu v Trnovanech.

„Z ruky jí vytrhl kabelku s peněženkou, hotovostí 2 tisíce korun, platební kartou a doklady. S lupem pak z místa utekl. Po oznámení se rozeběhlo policejní šetření. Díky dobré osobní znalosti místních policistů byl dle popisu pachatele natipován známý recidivista. Toto podezření na konkrétní osobu se potvrdilo dalším prověřováním a navíc podezřelému bylo přičteno více podobných krádeží z poslední doby," popsala případ policejní mluvčí Ilona Gazdošová. 

Vyšetřovatelka muži sdělila obvinění z krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru