Foto: Olina Markuzziová
Most

Mostecko – Chystáte se o Štědrý večer cestovat za přáteli či příbuznými městskou hromadnou dopravou? Zkontrolujte si v jízdním řádu, že u vybraného spoje není piktogram s číslicí 24. V takovém případě totiž tento den daný spoj nejezdí. Omezení se nicméně dotýká pouze večerních spojů.

„Stejně jako každý rok, i letos bude provoz linek MHD ve večerních hodinách dne 24. 12. 2023 omezen. V jízdních řádech jsou u jednotlivých spojů uvedeny poznámky, které určují, že daný spoj 24. 12. 2023 večer nejede.
Věnujte tak tento den zvýšenou pozornost jízdním řádům," informuje Dopravní podnik měst Mostu a Litvínova, a. s., na sociálních sítích.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru