Foto: Policie ČR
Most

Ústecký kraj, Litoměřicko - Policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném chlapci z Litoměřicka. Pohřešovaný byl naposledy spatřen v pátek dne 22. prosince v 17 hodin v Litoměřicích. Do místa bydliště se nevrátil a dosud o sobě nepodal žádnou zprávu. 

V době odchodu byl oblečen do černé zimní bundy, černých tepláků a na nohou měl šedé boty značky NIKE Je vysoký cca 175cm, hubené postavy, má kratší hnědé vlasy a modré oči.

Více informací naleznete v odkaze ZDE (pokud je odkaz nefunkční, byla osoba vypátrána).

"V případě, že můžete k výskytu pohřešovaného podat jakékoliv informace, volejte na linku 158. Za poskytnutou pomoc děkujeme," uvedla policejní mluvčí Pavla Kofrová.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru