Foto: čtenář
Most

Mostecko - K dopravní nehodě linkového autobusu došlo ve čtvrtek večer u Moravěvsi na Mostecku. 

Autobus skončil mimo vozovku. Cestovali v něm tři cestující a řidič. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění. Na místě jsou hasiči a policie. Čeká se na vyprošťovací vůz, který dostane autobus zpátky na silnici.

Podle informací našeho serveru se měl autobus vyhýbat protijedoucí dodávce.

Foto: čtenář

Na silnicích v regionu se stalo během čtvrtka několik nehod. Havárie se nevyhnuly ani těžkým nákladním vozidlům. O jedné z nehod u zóny Triangle informujeme zde.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru