Hořelo v bytě v 6. podlaží. Foto: čtenář
Most

Most – Přesně v poledne dostaly záchranné složky hlášení o možném požáru v domě v Hutnické ulici v Mostě, a to v části blíže ke konečné dopravního podniku. Na místě je několik hasičských vozů včetně žebříku, protože se jedná o požár ve výškové budově.

Zásah u požáru, podle prvotních informací lednice, potvrdil mluvčí HZS Ústeckého kraje Lukáš Marvan: „Víc informací v současné chvíli nemůžu poskytnout, zásah teprve probíhá."

Společně s hasiči v Hutnické ulici u domu č. 2757 zasahují i policisté. „Nahlášen byl kouř vycházející zpod dveří. Hasiči v 6. poschodí násilně otevřeli dveře a likvidují požár. V bytě nikdo nebyl," doplnil informace policejní mluvčí Václav Krieger. V domě také probíhá evakuace. „V tuto chvíli bylo evakuováno 7 dospělých a 2 děti," doplnil krátce po půl jedné Václav Krieger.


Hořelo v bytě v 6. podlaží. Foto: čtenář

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru