Ilustrační foto: CC0
Most

Košťany – Z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy byl obviněn 65letý muž. Ten si vybral jako místo svého nelegálního obchodování jednu z laviček v obci Košťany.

Zde pak v 96 případech prodal v průběhu jednoho roku svému odběrateli marihuanu, a to nejméně v hodnotě 19 tisíc korun. „V letním období loňského roku pak na stejném místě jiné osobě prodal nejméně 360 g marihuany za částku nejméně 72 tisíc korun. Tyto prodeje uskutečnil i přesto, že marihuana je uvedena v seznamu omamných a psychotropních látek a muž neměl žádné zákonné oprávnění k nakládání s takovými látkami," uvedla policejní mluvčí Ilona Gazdošová.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru