Foto: HZS Ústeckého kraje
Most

Jílové, Martiněves – V pátek 26. ledna krátce po poledni se na silnici I/13 u Martiněvsi na Děčínsku střetlo osobní auto se sanitkou. Na místě zasahovaly všechny záchranné složky, silnice byla po dobu zásahu uzavřena.

Sanitka odjela s pacientem do pražského IKEMu. Nehodu zachytila palubní kamera jednoho z našich čtenářů – Pavly Havlíkové. Osobní auto vjelo na krajnici a dostalo smyk, následně se dostalo do protisměru, kde se střetlo s protijedoucím sanitním vozem. Objízdná trasa vedla přes Sněžník.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru