Foto: Policie ČR
Most

Most – Mostečtí policisté prověřují několik případů výtržnictví, kterého se měl dopustit dosud neznámý pachatel v uplynulém prosinci a v letošním lednu. Neznámá osoba se v různých dnech dopustila hrubého jednání v tramvajové lince na cestujících ženách.

„Policisté se obrací na širokou veřejnost při pátrání po totožnosti muže, který je důležitou osobou pro probíhající trestní řízení. Ten by mohl pomoci s řádným objasněním věci. Pokud máte jakékoliv informace k osobě, sdělte je policistům na lince 158 nebo na telefonním čísle obvodního oddělení Most 974 435 100. Předem děkujeme za spolupráci," obrátil se na veřejnost se žádostí o spolupráci policejní mluvčí Václav Krieger. 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru